For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Dernek ve Vakiflar

Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği


  • Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği
Description
Date : 1 Aralık 2019
E-mail : Linki Göre
Facebook : Linki Göre
Twitter : Linki Göre
Linkedin : Linki Göre
Location : 13-951 Wilson Ave Toronto M3K2A7 Ontario Canada

Kanada Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği (TUBIAC) bir kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. TUBIAC olarak Kanada’ya inşaat sektöründe yatırımlarını genişletmek isteyen yatırımcılar ile birlikte güçlü bir ilişki olması gerektiğini amaç edinen bir kuruluş olarak 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Aynı zamanda inşaat sektöründe çalışan Kanadalı Türklerin kendi aralarında çok güçlü bir bağ oluşturmayı hedeflemiştir.

TUBIAC bir dernek olarak, Türkiyede’ki yatırımcılar ve Kanada’da önde gelen inşaat sektöründeki firmalar arasında köprü kurarak Kanada ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmeye adamıştır.

Ayrıca, Kanada’daki Türk iş adamlarını ve Müteahhitlerini, üyeler arası ağ oluştuarak birleştirmeye adamıştır. Üyelik, üyelere TUBIAC’ın düzenleyecek olduğu etkinliklere özel giriş hakları olacaktır. Aynı zamanda üyeler, sektördeki değişiklikler hakkında güncellemeler alıp, gelecek iş eğitimlerine ulaşım sağlayacaklardır. Üyeler, gelişmeleri etkileyecek ve hem Kanada’da hem de Türkiye’de kurumsal profil yetiştirme fırsatları ulaşacaktır.

İlan vermek için üye olun.

 Location
Benzer ilanlar
Top